English (UK)Magyar (HU)

Repertórium 2016.

Könyvek

Minor szintű TÖRTÉNELEM ISMERETEK SPECIALIZÁCIÓ a Pannon Egyetemen

Tudtad, hogy a Pannon Egyetem Modern Filológiai és Társadalomtudományi Karán 2016 szeptemberétől történelmet tanulhatsz?

Minor szintű történelem ismeretek specializáció a Pannon Egyetemen

Ha érdekel Magyarország, Európa és az Európán kívüli világ múltja, ha érdekel egy korszak, vagy ha csak történelmet akarsz tanulni, akkor jelentkezz a politológia szak részeként indított, de más szakok hallgatói számára is elérhető történelem ismeretek specializáció tantárgyaira!

A történelem ismeretek specializáció 4 féléves, 50 kredites, nappali tagozatos képzés.

A képzés nagy előnye, hogy bármilyen bölcsész szakos hallgatóként a kötelezően gyűjtendő 180 kreditből 50-et meg tudsz szerezni a történelem specializáció elvégzésével. Bármilyen szakos hallgatóként teljesítheted a képzés bármelyik tantárgyát szabadon választható tantárgyként.

MODELLTANTERV

Kérdéseiddel keresd a képzés vezetőjét:

Dr. Kalmár Zoltán

habilitált egyetemi docens, szakvezető, tanszékvezető

Országos Tudományos Diákköri Konferencia - 2017

Képtalálat a következőre: „otdk 2017”

Tehetséggondozás

OTDK eredmények

Aktuális felhívás itt olvasható.

Alkategóriák